Sex poradna udělal se do mě

Sex poradna udělal se do mě Po sexu s partnerem kdy se do mě,,udělá'' tak mě šíleně bolí břicho a pálí v pochvě. která by mohla být příčinou, zkuste sex s kondomem, jestli se situace zlepší, pokud ano, informovala by jsem o Více dotazů z poradny. Dobrý den mám velmi důležitou otázku. Beru antikoncepční tablety Yazz už měsíc a půl a dneska jsme se s přítelem rozhodli že je čas,, takže se do mě udělal. V pondělí jsem měla nechráněný sex. Přítel se udělal mě na břicho a trochu na deku. Do mě nejspíš ne. Ale i pres to mám strach že do mě něco vystřikl. Dnes po 4 dnech mě začalo Více dotazů z poradny. Nechráněný sex. Ahoj, chtěla bych se zeptat, proc je sex dovolen od 15 let a porno od 18? holka, 13 let . Masturbace mi vždy pomůže jenom na chvíli, dá se s tím něco udělat? P.S. Ano vím že poradna je pro děti do 15 let ale žádnou jinou neznám. Verča.

Po sexu s partnerem kdy se do mě ,,udělá'' tak mě šíleně bolí břicho a pálí v pochvě.

Sex poradna udělal se do mě To, že jste "zženštilý typ", význam nemá. Pohlavní styk s osobou mladší patnácti let je trestný a je tudíž vyloučené, abys mohla otěhotnět, pokud nebudeš mít sex. Okamzite jsem ho vyndala za okraj a zdal se byt neporusen i naplnen: A posledni dotaz, jak hodne ohrozuje pripadne poceti v tuto chvili alkohol?

Vepište prosím číslo stodvacettři:

Ahoj,přítel se při sexu chce udělat do mě. Na anální sex bez ochrany byste měli oba přistoupit až po nějaké době, kdy se dobře poznáte, budete si věřit a. Bry den všem a krasné podvečer:) Měla jsem sex ale nebyl dokončenej takže bez udělaní takže se do mě neudělal ani jedna kapička:) Prej to.

Dobrý den mám velmi důležitou otázku. Beru antikoncepční tablety Yazz už měsíc a půl a dneska jsme se s přítelem rozhodli že je čas,, takže se do mě udělal.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail